Co nas charakteryzuje?

Usługi i produkt dla kreatywnych hobbystów, którzy chcą pokazać światu swoje pomysły!
Świetne platformy do prototypowania wraz z ciągle rosnącą bazą wiedzy
Niezwykle łatwe w obsłudze zlecanie usługi projektowania PCB
Wykwalifikowane wsparcie, dzięki któremu korzystanie z naszych usług będzie niesamowitą przyjemnością!
Rosnąca społeczność zadowolonych użytkowników
Nasze najnowsze produkty
Sprawdź najnowsze produkty stworzone przez zespół DevicePrototype
Micromis Base V1
Uniwersalna platforma IoT z protokołami komunikacyjnymi GSM, WiFi i Bluetooth
Więcej informacji
Micromis GPS SHIELD
Rozszerzenie dla płytki Micromis Base V1 umożliwiające wykorzystanie pozycjonowania GPS
Więcej informacji
Micromis POwer shield
Rozszerzenie do płytki Micromis Base V1 umożliwiające sterowanie zewnętrznymi urządzeniami elektrycznymi
Więcej informacji

Krótka historia naszej firmy

Jako profesjonalne studio projektowe zajmujące się projektowaniem urządzeń elektronicznych, tworzeniem oprogramowania embedded i webowego oraz projektowaniem układów mechanicznych i obudów, chcemy zrobić krok w kierunku hobbystów i entuzjastów elektroniki, którzy stanowią ogromną grupę osób w naszej branży. Za pomocą oferty detalicznej chcemy wprowadzić na rynek urządzenia, których sami chcielibyśmy używać oraz usługi, z których sami chcielibyśmy korzystać będąc hobbystami. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest doświadczonym elektronikiem czy programistą, dlatego do każdego z naszych produktów dołączamy ogromną ilość przydatnych tutoriali, dzięki którym korzystanie z naszych rozwiązań będzie niezwykle proste!

NASZE USŁUGI PROJEKTOWANIA PCB

Sprawdź zalety zamówienia projektu PCB dla własnego projektu w DevicePrototype
Nie musisz sprawdzać projektu przed zamówieniem, od razu otrzymujesz gotowe pliki własnej płytki w formie umożliwiającej zamówienie PCB z dowolnej fabryki.
PCB jest projektowane na Twoje zamówienie, sam decydujesz w jakie elementy ma być wyposażona Twoja płytka, wybierasz technologię SMD lub THT - wszystko w zależności od Twoich preferencji.
Wraz z projektem PCB otrzymasz schemat urządzenia, listę elementów, która pozwoli Ci skompletować niezbędne do montażu komponenty oraz plik Pick&Place, który pozwoli Ci zlecić produkcję zaprojektowanych układów w dowolnej jednostce produkcyjnej.
Projekt zostanie stworzony dla Ciebie przez zatrudnionego przez nas specjalistę, który dobierze niezbędne komponenty specjalnie dla Twojego projektu i na podstawie Twoich wskazówek stworzy dla Ciebie indywidualny projekt PCB.
Wiemy, że nie możesz czekać z zamówieniem płytki do własnego urządzenia - w zależności od ilości zamówień i stopnia skomplikowania projektu PCB, możemy wysłać Ci projekt nawet po jednym dniu!
Zaprojektowane przez nas PCB przechowujemy na naszym serwerze przez dwa lata - na wypadek gdybyś zgubił pliki projektowe. Wystarczy skontaktować się z nami, a my błyskawicznie prześlemy Ci zamówiony projekt.
Dla 90% projektów już w kreatorze zamówień dowiesz się ile będzie kosztował Twój projekt, pozostałe 10% to projekty wykorzystujące komponenty spoza naszej bazy, wtedy wycenę otrzymasz w ciągu 24 godzin.
Dajemy gwarancję na poprawność wykonania naszych PCB, jednak jeśli stwierdzisz, że przez nasz błąd urządzenie nie działa poprawnie, dokonamy bezpłatnie poprawek w urządzeniu i udzielimy Ci rabatu na kolejny projekt.
Uzyskaj bezpłatną wycenę dla swojego projektu
Baza wiedzy
Poniżej znajdziesz najnowsze wpisy w naszej bazie wiedzy związane z naszymi produktami i usługami, koniecznie sprawdź!
Jak uniknąć problemów związanych z ochroną własności intelektualnej?

W tym wpisie przedstawimy kilka kluczowych kwestii, na które należy zwrócić uwagę, aby uniknąć problemów związanych z ochroną własności intelektualnej podczas projektowania urządzeń elektronicznych.

Zobacz wpis
Jakie korzyści daje zastosowanie IoT w biznesie?

W tym wpisie omówimy, jakie korzyści przynosi zastosowanie IoT w biznesie, a także jak dedykowane urządzenia IoT mogą pomóc w monitorowaniu urządzeń produkcyjnych oraz automatycznym przydzielaniu zadań pracownikom.

Zobacz wpis
Jak stworzyć skuteczny prototyp urządzenia elektronicznego?

W tym artykule omówimy kroki i narzędzia potrzebne do stworzenia skutecznego prototypu urządzenia elektronicznego oraz przedstawimy wskazówki, jak uniknąć najczęstszych błędów w procesie tworzenia prototypów.

Zobacz wpis
Copyright © 2023 Device Prototype 
|
Polityka prywatności
pencilmagic-wandcloud-uploadenvelopeenterlicenseuserrocketclockthumbs-upcheckmark-circle