Montaż SMD i THT

Kompleksowy montaż SMD i THT urządzeń elektronicznych?

Niezależnie od wielkości zamówienia oferujemy konkurencyjne ceny oraz niezwykle szybki czas realizacji.

Montaż SMD

Nasza firma specjalizuje się w precyzyjnym i efektywnym montażu powierzchniowego (SMD), oferując innowacyjne rozwiązania dla projektów elektroniki. Proces montażu SMD pozwala nam zintegrować komponenty elektroniczne na powierzchni płytek drukowanych, co zwiększa gęstość układów i redukuje rozmiary urządzeń. Dzięki nowoczesnym maszynom i zaawansowanym technologiom montażu SMD, jesteśmy w stanie obsłużyć złożone projekty, zapewniając wysoką jakość, krótkie czasy dostaw i konkurencyjne ceny. Nasze doświadczenie w obszarze montażu SMD pozwala klientom skupić się na innowacjach, a my zajmiemy się efektywnym i dokładnym montażem komponentów na ich płytkach drukowanych.

Montaż THT

Specjalizujemy się również w wysokiej jakości montażu komponentów przewlekłych (THT), gwarantując solidność i trwałość połączeń elementów z płytką PCB. Montaż THT obejmuje komponenty, które są montowane poprzez przewlekanie ich nóżek przez otwory w płycie drukowanej, a następnie lutowanie ich od spodu. Dzięki doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, nasza linia montażu THT jest w stanie obsłużyć różnorodne komponenty, od tradycyjnych po bardziej zaawansowane. Zapewniamy naszym klientom nie tylko solidność, ale także pełne dostosowanie do ich indywidualnych potrzeb projektowych. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie montażu THT dba o każdy etap produkcji, zapewniając, że gotowe produkty spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności.
montaż smd i tht
montaż przewlekany tht

Ile kosztuje montaż elementów elektronicznych w Device Prototype?

Jak działa kalkulator ceny montażu?

W celu prawidłowego wyliczenia ceny należy uzupełnić wszystkie pola kalkulatora zgodnie z projektem PCB, którego dotyczy wyliczenie. Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych pól i zatwierdzeniu kalkulacji przyciskiem zostanie wyliczona cena montażu SMD/THT. Kalkulator służy jedynie do orientacyjnego wyliczenia ceny montażu, w zależności od złożoności realizacji cena może być niższa lub wyższa niż przestawiona w kalkulatorze.

W jaki sposób mogę uzyskać cenę za PCB i elementy?

Ze względu na fakt, że każde urządzenie jest inne i posiada zupełnie inną gamę podzespołów, do wyceny płytek PCB oraz elementów, które mają zostać użyte podczas montażu niezbędna jest indywidualna wycena.
Zamów montaż swoich urządzeń już teraz!

Czy muszę samodzielnie dostarczyć płytki PCB i podzespoły?

Płytki PCB

W przypadku zamówienia montażu SMD/THT możemy samodzielnie zamówić płytki PCB dla wybranego projektu (bez dopłaty). Zamówienie dostosujemy w taki sposób aby maksymalnie przyspieszyć proces realizacji oraz finalnego dostarczenia gotowych urządzeń. Oczywiście możemy zrealizować produkcję na dostarczonych płytkach PCB. Wymaga to jednak wcześniejszej konsulatacji aby potwierdzić, że montaż będzie możliwy. 

Podzespoły

W trakcie montażu SMD/THT możemy skorzystać z dostarczonych elementów lub zamówić je samodzielnie. Posiadamy własny magazyn w którym posiadamy najpopularniejsze elementy elektroniczne takie jak rezystory, kondensatory, diody czy też układy scalone. Na etapie zamówienia możemy przygotować bezpłatną wycenę na dostarczenie przez nas wszystkich komponentów.

Dodatkowe usługi związane z produkcją

Druk 3D oraz frezowanie obudów

Zazwyczaj urządzenie wymaga wykonania schludnej i funkcjonalnej obudowy. Przy użyciu naszego parku maszych możemy zaoferować terminową i profesjonalną produkcję obudów w technologii druku 3D, frezowania obudów uniwersalnych czy też wykonywanie brył przy pomocy obróbki skrawaniem. Docelowo płytki PCB możemy umieścić w dedykowanej obudowie.

Etykietowanie oraz znakowanie

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest prawidłowe znakowanie płytek PCB oraz urządzeń już na etapie produkcji. Dzięki wyposażeniu w znakowarkę laserową oraz drukarki do etykiet jesteśmy w stanie dodać grawer lub estetyczną naklejkę w trakcie produkcji urządzenia.

Lakierowanie płytek PCB

Urządzenia pracujące w niestandardowych warunkach niezwykle często wymagają zabezpieczenia powłoki płytek PCB oraz elementów elektronicznych przed korozją. W zależności od potrzeb możemy dobrać odpowieni lakier oraz zaaplikować go na wybrane powierzchnie płytki PCB i elementów.

Programowanie mikrokontrolerów

Duża część urządzeń elektronicznych do prawidłowej pracy wymaga odpowiednio zaprogramowaniego mikrokontrolera. Po zakończeniu montażu SMD/THT i inspekcji optycznej gotowego urządzenia możemy zaprogramować wybrany mikrokontroler.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać bezpłatną wycenę produkcji!


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Copyright © 2023 Device Prototype