Nasz blog

Jak uniknąć problemów związanych z ochroną własności intelektualnej?

W tym wpisie przedstawimy kilka kluczowych kwestii, na które należy zwrócić uwagę, aby uniknąć problemów związanych z ochroną własności intelektualnej podczas projektowania urządzeń elektronicznych.

Czytaj
Jakie korzyści daje zastosowanie IoT w biznesie?

W tym wpisie omówimy, jakie korzyści przynosi zastosowanie IoT w biznesie, a także jak dedykowane urządzenia IoT mogą pomóc w monitorowaniu urządzeń produkcyjnych oraz automatycznym przydzielaniu zadań pracownikom.

Czytaj
Jak stworzyć skuteczny prototyp urządzenia elektronicznego?

W tym artykule omówimy kroki i narzędzia potrzebne do stworzenia skutecznego prototypu urządzenia elektronicznego oraz przedstawimy wskazówki, jak uniknąć najczęstszych błędów w procesie tworzenia prototypów.

Czytaj
Projektowanie dla zrównoważonej przyszłości - zielone rozwiązania w branży elektronicznej

Projektowanie urządzeń elektronicznych zgodnie z zasadami zrównoważonej przyszłości jest niezwykle istotne dla przemysłu, który ma olbrzymi wpływ na środowisko naturalne. W ostatnich latach zwraca się coraz większą uwagę na wprowadzanie zielonych rozwiązań w branży elektronicznej, które pomagają w redukcji emisji gazów cieplarnianych oraz generowanych odpadów.

Czytaj
Jak tworzyć skuteczne aplikacje webowe dla biznesu?

W dzisiejszych czasach wiele firm decyduje się na stworzenie aplikacji webowej, aby zwiększyć swoją efektywność i poprawić wydajność. Aby to osiągnąć, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, które opiszemy w niniejszym artykule.

Czytaj
Fundusze europejskie a startupy elektroniczne

Startupy jako firmy lub przedsięwzięcia koncentrujące się na jednym produkcie lub usłudze elektronicznej, którą założyciele chcą wprowadzić na rynek, wymagają właściwego finansowania. Aby poznać metodę na finansowanie startupu poruszymy dzisiaj temat finansowania z pomocą funduszy europejskich.

Czytaj
Dlaczego warto zatrudnić zewnętrzną firmę do projektu badawczo-rozwojowego?

Powierzenie tak ważnej sfery działalności jak badania i rozwój stronie zewnętrznej może wydawać się ryzykowne. Równocześnie przeprowadzenie ich w ramach struktur własnej firmy może okazać się wręcz niewykonalne. Szukamy dziś rozwiązań, finansowania i partnerstwa. 

Czytaj
CE i RoHS - dlaczego należy wykonywać certyfikację urządzeń elektronicznych?

Spoczywający obowiązek odpowiedzialności za restrykcyjne normy środowiskowe Unii Europejskiej i inspektoratów krajowych nie musi wcale być solą w oku producentów i konsumentów, choć przez wielu jest tak traktowany.

Czytaj
Kilka powodów, dla których warto wykonywać cały projekt w jednej firmie

Dlaczego zarządzanie projektami jest ważne? Dlaczego warto robić to w jednym miejscu? To ciekawe pytanie, wokół którego trzeba rozjaśnić nieco wątpliwości.

Czytaj
Copyright © 2023 Device Prototype